Хіба 40 м перекритої ділянки вирішать проблеми пішоходів?
Навіть перекриття 0 м вирішать, стверджує Віктор Петрук, автор сценарію організації руху, за яким проводитиметься експеримент. Згідно розрахунків, автомобільний трафік на Ярвалі зменшиться, в середньому, на 73%
Як може виглядати пішохідна ділянка на Ярвалу
Згідно розрахунків на транспортній моделі, перекриття транзитного проїзду Ярвалом вирішує проблеми пішоходів, причому не тільки на цій вулиці, але й сусідніх. Ось чому:

Ярославів Вал
Трафік на ділянці Бульварно-Кудрявська — Гончара зменшиться на 80%; на ділянці Гончара — Стрілецька на 86%, Стрілецька — Франка — повністю без машин; Франка — Лисенка на 50%, Золотоворітська — Володимирська на 49%.

Гончара
Трафік зменшується на ≈35% (наприклад, вниз — зростає на 26%, але вгору — зменшується на 61%).

Франка
Трафік від Ярвала до Липинського зменшується на 99% при русі вниз, зростає на 121% при русі вгору, тобто приріст складає лише на 22%. Але нижче, від Липинського до Хмельницького, трафік зменшується на 67%.

Золотоворітська
Трафік зменшується на 63%.


Віктор Петрук
транспортний інженер, автор сценарію перекриття транзиту на вул. Ярославів Вал, автор альтернативного проекту розв’язки на Шулявці з реверсним кільцем
ДАЛІ

Для декого шлях трохи зросте, для декого — спроститься, адже можна заїхати на Ярвал з Володимирської. Але доступ до всіх будівель зберігається.

Made on
Tilda