Яка мета перекриття Ярославового Валу?
Немає мети за будь-яку ціну заборонити рух на Ярвалу. Мета — виключити конфлікт між машинами та пішоходами, зробити так, щоб пішоходи, яких тут вчетверо більше, ніж автомобілістів та їхніх пасажирів, отримали додатковий простір для спілкування та відпочинку. Перекриття — це тимчасовий експеримент, який має підтвердити чи спростувати гіпотезу, що ліквідація транзиту не тільки покращить умови для пішоходів, а й зменшить затори у Верхньому місті.
В ході досліджень та розрахунків ми знайшли сценарій, який забезпечить кращі умови і пішоходам, і автомобілістам
Що отримають пішоходи?
Головне — це не коротка 40 м ділянка, яка стане пішохідною і де буде облаштовано простір для відпочинку та спілкування. Найважливіше — по всій довжині вулиці стане на 73% менше автівок. Пішоходам це дасть більше місця, знизить зашумленість, загазованість і запиленість простору, зробить вулицю більш привабливою для киян і туристів, оживить локальний бізнес.

Докладніше: «Хіба 40 м перекритої ділянки вирішать проблеми пішоходів?»
Що отримають автомобілісти?
Перекриття Ярвалу дозволить перерозподілити трафік та зменшити затори у Верхньому місті — це стверджують результати розрахунків на транспортній моделі. Було прораховано 12 сценаріїв, і обрано той, який зменшить сумарний пробіг автівок на 2996 машинокілометрів за добу та зменшить час, витрачений киянами на дорогу, на 3309 людиногодин за добу. Це дає загальний ефект у 81,9 мільйона гривень економії на рік.

Докладніше: На чому грунтуються прогнози про покращення транспортної ситуації після перекриття Ярвалу?
«Розвантаження центральної частини міста від транзитного трафіку»
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КИЄВА ДО 2025 РОКУ
СЕКТОР 2.2. ТРАНСПОРТ ТА МІСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ
1.3. Впровадження принципів сталої міської мобільності, с.58
ДАЛІ

Перекриття — це тимчасовий експеримент, який має підтвердити чи спростувати гіпотезу, що ліквідація транзиту не тільки покращить умови для пішоходів, а й зменшить затори у Верхньому місті.

Made on
Tilda